• ورودی
 • دانشکده

اطلاعیه‌ها

مسابقات پاور لیفتینگ

فدراسیون ملی ورزه های دانشگاهی در خصوص مسابقات جهانی پاورلیفتینگ کشور چک که در تیرماه سال جاری برگزار خواهد شد، یک دوره مسابقات انتخابی جهت شرکت در مسابقات ذکر شده برگزار می کند. دانشجویان علاقمند واجد شرایط جهت اطلاع از شرایط مسابقات فایل پیوست را مطالعه کنند یا جهت اطلاعات بیشتر با آقای پهلوانی09144314473 تماس بگیرند

ادامه مطلب »
وام صندوق رفاه

صندوق رفاه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد سراب در نظر دارد برابر بودجه تخصیصی صندوق رفاه وزارت علوم به دانشجویان واجد شرایط، وام بلند مدت با اقساط بعد از فراغت از تحصیل پرداخت نماید.

ادامه مطلب »
مدارک مورد نیاز برای ثبت نام دانشجویان ورودی جدید

پذیرفته شده محترم: ورود شما را به خانواده دانشگاه آزاد اسلامی واحد سراب تبریک عرض می نماییم. خواهشمند است با در دست داشتن مدارک زیر جهت ثبت نام مراجعه فرمائید.

ادامه مطلب »
پذیرش بدون آزمون دانشجو در57 رشته تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی سراب

دانشگاه آزاد اسلامی واحد سراب برای نیم‌سال اول ۹۶-۹۷ در 57 رشته تحصیلی در مقاطع کار‌شناسی پیوسته وناپیوسته و کاردانی پیوسته و ناپیوسته بدون آزمون دانشجو می‌پذیرد.

ادامه مطلب »

بولتن سایت

star    
 • image

  معیارها و شاخص های ارزیابی اعتبار کنفرانس های ملی

  star

  با توجه به اهمیت شرکت اعضای هیات علمی در کنفرانس های بین المللی معتبر خارج از کشور، اصلاحیه ماده 3 بخشنامه شماره 69593/73 مورخ 9/4/93، مبنی بر رعایت معیارها و شاخص های اعتبار کنفرانس به شرح زیر ارسال می شود:

  ادامه مطلب »

 • image

  پایگاه تازه اطلاعات علمی ایران رونمایی شد

  star

  نسخه آزمایشی پایگاه تازه اطلاعات علمی ایران در راستای اجرای آیین‌نامه ابلاغی وزیر علوم، رونمایی شد.نسخه آزمایشی پایگاه تازه اطلاعات علمی ایران(گنج)، با امکان اشاعه اطلاعات و فایل تمام‌متن پیشنهاده‌ها، پایان‌نامه‌ها و رساله‌ها رونمایی شد.

  ادامه مطلب »

 • image

  نحوه تشخیص وب سایتهاي جعلی مجلات علمی

  star

  پدیده ناهنجار وبسایت هاي جعلی مجلات علمی به یکی از معضلات جدي جامعه علمی ایران تبدیل شده است. این موضوع که چند سالی از عمر آن می گذرد گریبان گیر تعداد زیادي از پژوهش گران و دانشجویان گردیده است.

  ادامه مطلب »

پیوندهای مفید

star    
  • image-candidate

  نخستین همایش مدیران حوزه فناوری اطلاعات دانشگاه آزاد اسلامی

  نخستین همایش دبیران شورای فناوری اطلاعات استان‌ها و مدیران حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه آزاد اسلامی با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در سالن شهیدمطهری سازمان مرکزی برگزار شد.

  ادامه مطلب
  • image-candidate

  معتبرترین مسابقه برنامه نویسی

  معتبرترین مسابقه برنامه نویسی ایران برگزار شد

  ادامه مطلب
  • image-candidate

  هفدهمین نمایشگاه پژوهش، فناوری و فن‌بازار

  دانشگاه آزاد اسلامی برگزیده برترین غرفه هفدهمین نمایشگاه پژوهش، فناوری و فن‌بازار شد.

  ادامه مطلب